Konec vyhledávače TorrentSpy

Goto down

Používáte ke stahování dat z internetu torrent soubory?

100% 100% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Celkem hlasů : 1

Konec vyhledávače TorrentSpy

Příspěvek  Kuty za Sun Mar 30, 2008 11:24 pm

24. března 2008 byl ukončen provoz jednoho z největších vyhledávačů torrentů. Uzavřeli ho sami provozovatelé, aby tak mohli jednou pro vždy chránili zájmy svých uživatelů. Překlad jejich prohlášení si můžete přečíst níže (originál v angličtině: ZDE).

Přátelé TorrentSpy,

rozhodli jsme se trvale ukončit činnost Torrentspy.com a to k 24. Březnu 2008. Nebylo to na základně soudního rozhodnutí, ale rozhodnutí nás samotných.

Právní prostředí ve Spojených státech v souvislosti s autorskými právy, soukromím při vyhledávání a odkazům k torrent souborům je jednoduše nebezpečné. Poslední 2 roky jsme utratili stovky tisíc dolarů obhajováním práv jak našich, tak našich uživatelů.

Nakonec soud vyžadoval opatření, která jsou z našeho hlediska v rozporu s ochranou soukromí, tradičními soudními předpisy a Mezinárodním soudem. Proto jsme nyní nuceni poskytnout naprostou ochranu soukromí našich uživatelů – natrvalo ukončit činnost.

Byla to divoká jízda...

TorrentSpy team

"Velký bratr zosobněný čím dál mocnější vládou a soukromým sektorem nashromáždí stovky důvodů, proč by se soukromí mělo podřídit národním zájmům, právu a pořádku…a jim podobným."
Justice William O. Douglas.
avatar
Kuty
Admin

Poeet p?íspivku : 63
Age : 35
Registration date : 22. 03. 08

Zobrazit informace o autorovi http://hudebnikoutek.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru